Darček maska na tvár mini REGENERATION E v hodnote 14 € ku každej objednávke nad 59 €

Prírodné pleťové masky

Pleťovú masku si z času na čas zaslúži každý jeden z nás. Ak máte aj vy citlivú pleť, ktorá sa ľahko podráždi, suchú pokožku, vrásky alebo problémovú pokožku s akné, či rosaceu mali by ste vyberať prírodné pleťové masky, ktoré pleť nezaťažia, ale naopak, pomôžu jej navrátiť rovnováhu a vitalitu.

Filter

5 položiek

na stránku
 1. Pleťová maska na mastnú, problematickú pokožku PURDERM
  Hodnotenie:
  100%
  19,90 € / 50ml
 2. Pleťová maska na začervenanú pokožku a kuperózu SENSACEA
  Hodnotenie:
  100%
  22,90 € / 50ml
 3. Krémová maska na zrelú, citlivú pleť proti vráskam REGENERATION E
  Hodnotenie:
  100%
  47,90 € / 50ml
Filter

5 položiek

na stránku

Pleťové masky pre citlivú pleť

Prírodné masky z našej ponuky sú dermatologicky navrhnuté tak, aby uspokojili potreby rôznych typov pleti. Prírodné masky vašu pleť hydratujú, upokojujú, dodajú jej stratenú rovnováhu, hĺbkovo ju vyčistia od nečistôt, zregenerujú, ale aj omladia. Dôležité je však vybrať si tú správnu masku. Používať pleťové masky sa vo všeobecnosti odporúča raz, maximálne dvakrát týždenne. Masku treba vždy aplikovať na vyčistenú a tonizovanú pleť. Iba tak môžete dosiahnuť cielený efekt. Pleťové masky dermakozmetiky Dado Sens obsahujú vyššiu koncentráciu aktívnych látok naformulované presne pre každý typ pleti pre dosiahnutie rýchleho účinku a viditeľného výsledku. Sú neoddeliteľnou súčasťou pleťového programu.

Doprajte svojej pleti kúru, akú si zaslúži. S prírodnými maskami Dado Sens, ktoré sa skvele postarajú aj o citlivú pokožku, ktorú trápia alergie, podráždenia, suchá, atopická pleť, začervenanie či vyrážky. Skvelé výsledky sa dosahujú aj pri anti-agingu citlivej pleti.