Darček maska na tvár mini REGENERATION E v hodnote 14 € ku každej objednávke nad 59 €

SUN SLNEČNÁ OCHRANA

Opaľovacia tyčinka Sun Stick SPF 50

Hodnotenie:
53%
22,90 € / 26 g
Dostupnosť: Skladom
SKU
601866
Opaľovacia tyčinka s vysokým ochranným faktorom pred UVA a UVB žiarením. Jej praktické balenie je ideálne na cesty.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

Opaľovacia tyčinka SPF 50 poskytuje vysokú dermatologickú ochranu pred  UVA a UVB  žiarením.  Je určená  pre  citlivú pokožku na ochranu exponovaných oblastí pokožky ako je čelo, lícne kosti, nos, uši a ramená.

Obsahuje inovatívnu ochranu buniek s aktívnou zložkou SymUrban™, ktorá predchádza poškodeniu buniek, obsahuje antioxidačné a zvlhčovacie účinné látky, ktoré chránia pokožku pred vonkajšími vplyvmi (vietor, slaná voda, smog). Okrem toho pokrokový Ektoín chráni proti starnutiu. 

Aplikujte vo veľkom množstve pred pobytom na slnku. Nepoužívajte na poranenú pokožku. Vyhnite sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku. Aplikujte často, najmä po plávaní. Ani prípravky na ochranu pred slnečným žiarením s vysokými faktormi ochrany pred UV žiarením 100% nechránia. Chráňte bábätká a malé deti pred priamym slnečným žiarením. Dojčatá a malé deti obliekajte do ochranných odevov a používajte opaľovacie mlieka s vysokým ochranným faktorom proti slnku (vyšším ako 25). 

Je vhodný aj pre neurodermatitídu a psoriázu.

Produkt je vodeodolný, ekologický, coral friendly a bez mikroplastov. Praktické ekonomické balenie si môžete vziať kdekoľvek na cesty. 

Aplikácia

Opaľovaciu tyčinku Sun Stick SPF 50+ aplikujte na všetky citlivé oblasti tváre: lícne kosti, nos a čelo, potom ramená, uši

dadosens-slnecna-aplikacia-sprej-na-opalovanie

dado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefity

DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Väčšina produktov je bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU601866
UrčenieSlnečná starostlivosť, Tvár, Telo
EAN4011140215045
VýrobcaDADO SENS
Produktová líniaSUN SLNEČNÁ OCHRANA
Typ pletiSuchá, atopická pokožka, Zrelá pokožka, anti-aging, Citlivá a alergická pokožka
Balenie26 g
Write Your Own Review
Hodnotený produktOpaľovacia tyčinka Sun Stick SPF 50
Your Rating