Darček maska na tvár mini REGENERATION E v hodnote 14 € ku každej objednávke nad 59 €

NAŠE PRINCÍPY

DD-ikony_na-prirodnom-zaklade-removebg-preview

V SÚLADE S PRINCÍPMI:

DD_Wirksamkeit_Moerser

1

PRINCÍP ÚČINNOSTI

Produkty dermokozmetiky DADO SENS sú vyvíjané v úzkej spolupráci s dermatológmi. To je garanciou, že účinne a primerane podporujú všetky prirodzené funkcie pokožky s výnimočnými potrebami a dodávajú jej presne to, čo potrebuje.

 

Kombinácia dlhoročného vedeckého výskumu a účinných, stopercentne prírodných ingrediencií. To stojí za úspechom a jedinečnosťou prírodnej kozmetiky DADO SENS. Je to vskutku výnimočná kozmetika vhodná na každodennú šetrnú a maximálne efektívnu starostlivosť o citlivú pleť. Unikátne produktové línie pleťovej kozmetiky DADO SENS sa špecializujú na zmiernenie rozličných dermatologických ťažkostí. V základnej ponuke nájdete prírodné masky na akné, produkty na atopickú dermatitídu, psoriázu alebo rosaceu.

2

PRINCÍP ČISTOTY

Naša dermatologická starostlivosť o pokožku spĺňa najvyššie štandardy farmaceutického priemyslu. Prírodné produkty DADO SENS sú hypoalergénne, vhodné aj na veľmi citlivú pokožku so sklonom k začervenaniu a alergiám. Je to výnimočné spojenie najnovších vedeckých poznatkov a sily z prírody s ohľadom na jedinečnosť každej pleti.

 

Bio kozmetika DADO SENS kladie extrémne vysoké požiadavky na proces výroby všetkých produktov, či už ide o komplexnú starostlivosť o telo, vlasovú kozmetiku alebo produkty na citlivú pokožku tváre. Čistenie pleti nebolo nikdy jednoduchšie! Starostlivý výber, vývoj a testovanie všetkých zložiek sú našou najvyššou prioritou. Čistota z prírody – tomu veríme, tým sa riadime. Taká jednoducho dermokozmetika DADO SENS je.

DD-Reinheitsprinzip-Inhaltsstoffe
DD-Gesundheitsprinzip-MeineHaut-Kleinkind

3

PRINCÍP ZDRAVIA

Úprimne veríme, že len zdravá pokožka je krásna pokožka. Kozmetika DADO SENS preto kladie dôraz na jedinečnosť každého typu pleti. Dôležití ste vy a vaše špecifické potreby. Garantujeme vám, že starostlivosť o pleť už pre vás nebude záťažou a problémom. Naše kozmetické produkty sú vyrábame s maximálnym ohľadom na zdravie pokožky. Rovnako tak rešpektujeme všetko živé a sme presvedčení ochrancovia prírody. DADO SENS vlasová aj pleťová kozmetika neobsahuje žiadne živočíšne výťažky. Výroba a kontrola všetkých kozmetických produktov prebieha pod dohľadom špičkových odborníkov, netestujeme na zvieratách, naše produkty sú bez syntetických vôní a hliníkových solí.

Zdravie je pre nás najvyššou prioritou.