Darček maska na tvár mini REGENERATION E v hodnote 14 € ku každej objednávke nad 59 €

REGENERATION E

Krémový peeling na zrelú, citlivú pleť proti vráskam REGENERATION E

Hodnotenie:
95%
37,90 € / 50ml
Dostupnosť: Skladom
SKU
602019
Peeling so zvláčňujúcim účinkom, ktorý udržuje rovnováhu citlivej pokožky tváre a posilňuje ju. Pôsobí proti predčasnému starnutiu a podporuje ochranný systém pokožky. Vhodný pre zrelú citlivú pokožku 40 +.
  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Certifikát zaručuje dodržiavanie najvyšších štandardov vo výrobe.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

+ PODPORUJE ČISTOTU
- REDUKUJE ZAČERVENANIE

Krémový peeling od certifikovanej prírodnej dermokozmetiky DADO SENS, ktorá pochádza z dielne známej prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind dôkladne a jemne odstraňuje nečistoty a oslobodzuje citlivú pleť od suchej pokožky pomocou jojobových voskových perličiek. Vhodný pre pokožku, ktorá potrebuje regeneráciu. Spája v sebe kombináciu výnimočnej účinnosti a optimálnej pleťovej kompatibility. Tento jemný krémový peeling je špeciálne vyvinutý pre citlivú pleť, tiež vhodný pre pokožku náchylnú na alergie.

Špeciálna textúra s olejom z makadamových orechov a organickým bambuckým maslom má zvlhčujúci účinok, vyživuje a udržuje rovnováhu citlivej pokožky tváre. Jemne pôsobí proti predčasnému starnutiu a podporuje ochranný systém pokožky. Ektoínový omladzujúci komplex spomaľuje predčasné starnutie pleti a podporuje jej obranný systém. Obsahuje ektoín, biotín, zinok a výťažok z koreňa sladkého drievka.

Hlavné zložky:

EKTOÍN
· Pôsobí proti predčasnému starnutiu pokožky.
· Posilňuje ochranný systém pokožky.

BIOTÍN
· Pôsobí proti starnutiu pokožky.

KOREŇ SLADKÉHO DRIEVKA
· Má upokojujúci účinok a redukuje podráždenie pokožky.
· Jeho antioxidačné vlastnosti chránia pokožku pred predčasným starnutím.


DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Niektoré produkty sú úplne 0% bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU602019
VýrobcaDADO SENS
KategóriaČistenie pleti
Balenie50ml
EAN4011140228236
UrčenieAB peelingy, Tvár
Typ pletiAB anti-aging, AB citliva-plet, Zrelá pokožka, anti-aging
Produktová líniaREGENERATION E
Write Your Own Review
Hodnotený produktKrémový peeling na zrelú, citlivú pleť proti vráskam REGENERATION E
Your Rating