Darček maska na tvár mini REGENERATION E v hodnote 14 € ku každej objednávke nad 59 €

EXTRODERM

Darčeková mini sada na suchú, atopickú pokožku EXTRODERM

Hodnotenie:
93%
Bežná cena 22,00 € / 4ks Znížená cena 13,20 € / 4ks
Dostupnosť: Skladom
-40%
SKU
601502
LIMITOVANÁ EDÍCIA! Starostlivosť o pleť ako sa patrí môžete mať vždy po ruke v kozmetickej taštičke. Pleť je upokojená, hydratovaná a posilnená. Mimoriadne jemne ošetruje a upokojuje suchú pokožku v každej vekovej kategórii. Vhodné aj pre deti a bábätká od 8 mesiacov. 
 • Certifikát zaručuje dodržiavanie najvyšších štandardov vo výrobe.
 • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
 • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

Starostlivosť EXTRODERM poskytuje suchej a citlivej pokožke upokojujúcu a hydratačnú starostlivosť. Omega mastné kyseliny posilňujú kožnú bariéru. Mimoriadne jemne ošetruje a upokojuje suchú pokožku v každej vekovej kategórii. Vhodné aj pre deti a bábätká od 8 mesiacov. 

Kozmetická taštička obsahuje produkty:

Mini pleťový čistiaci gél 25ml na extrémne suchú, atopickú pleť čistí bez vysušovania. Reguluje obsah minerálov v pokožke, hydratuje a posilňuje odolnosť pleti. Vhodný pre všetky vekové kategórie.

Mini intenzívny krém 15ml je určený na extrémne suchú, podráždenú pokožku náchylnú na alergie. Môže byť použitý na tvár, krk, dekolt, ale aj na lakte, kolená alebo ruky.

Mini pleťový / telový balzam 50ml je určený na extrémne suchú, citlivú pokožku náchylnú na alergie. Pleť dlhodobo zvláčňuje a zabraňuje svrbeniu.

Mini šampón 50ml na extrémne suchú, citlivú a šupinatú pokožku hlavy. Šetrne čistí a upokojuje svrbenie hlavy. Je ideálny pre jemnú pokožku hlavy bábätok a malých detí.


dado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefity

DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Väčšina produktov je bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU601502
VýrobcaDADO SENS
KategóriaSady a sety
Balenie4ks
EAN4011140214352
Typ pletiSuchá, atopická pokožka
Produktová líniaEXTRODERM
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčeková mini sada na suchú, atopickú pokožku EXTRODERM
Your Rating
 • BORAGO OFFICINALIS SEED OIL

  OLEJ Z BORÁKOVÝCH SEMIEN
  Obsahuje veľké množstvo nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny gama-linolénovej (GLA). Ideálny pre starostlivosť o suchú pokožku, pretože GLA posilňuje kožnú bariéru, čím zvyšuje elasticitu pokožky a znižuje transepidermálnu stratu vody.

 • MARIS SALT [SEA SALT]

  SOĽ Z MŔTVEHO MORA
  Obsahujúce minerály a stopové prvky, ktoré starostlivo upokojujú a hydratujú pokožku. Ľahko odmasťuje, odstraňuje odumreté kožné bunky a nečistoty. Pokožka je po aplikácii spevnená, jemná, upokojená a pomáha v nej udržiavať ideálnu mieru vlhkosti.

 • SELAGINELLA LEPIDOPHYLLA EXTRACT

  VÝŤAŽOK RUŽE Z JERICHA
  Rastlinný extrakt s filmotvorným, antioxidačným a upokojujúcim účinkom. Dokonale viaže vlhkosť v pokožke. Kožná bariéra je posilnená, čím sa znižuje prirodzená strata vody z kože (TEWL). Ideálne pre veľmi suchú pokožku.